Finanční manažer/ka GROUP

Náplň práce​

  • Zodpovědnost za metodické vedení účetnictví a jeho pravidelná analýzy.
  • Zodpovědnost za celkový finanční controlling.
  • Sledování finančních toků.
  • Pravidelný analýza fixních nákladů, nákladů zakázek a prodaného zboží.
  • Sestavování měsíčních a čtvrtletních uzávěrek a reportů pro vedení firmy.
  • Správa bankovního financování.
  • Vedení pracovního kolektivu.

Zaměstnancům nabízíme

  • Nástup možný ihned.
  • Zázemí stabilní české společnosti.
  • Zajímavou práci v malém přátelském pracovním týmu.
  • Samostatnou práci a možnost seberealizace.
  • Vzdělávací kurzy a školení.
  • Pracovní dobu 37,5 hodin týdně, příspěvek na stravování, týden relaxačního volna navíc (dovolená), příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky, odměny při životním nebo pracovním jubileu.

Očekáváme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky.
  • Orientaci ve finanční, daňové a účetní problematice.
  • Výhodou znalost konsolidace.
  • Analytické myšlení, samostatnost, pečlivost.

Servisní středisko

Žádné servisní střediská